PODSTRONY ARTYKUŁY

  Żeglarstwo to nasza pasja!

  Z tej pasji zrodziła się Stocznia Jachtowa Solina Yacht, w której od lat produkujemy wspaniałe jachty doskonale sprawdzające się w rejsach w chłodnej Skandynawii, jak i na ciepłych wodach morza Śródziemnego. Również w kraju nasze jachty moją wielu zwolenników i w zasadzie trudno znaleźć akwen po którym by nie żeglowały. 

  Naszym marzeniem jest aby coraz więcej żeglarzy mogło się przekonać jak wspaniale się na nich żegluje. Dlatego też postanowiliśmy że, warto rozwinąć obszar naszej działalności i dać możliwość testowania naszych jednostek klientom zdecydowanym kupić nasz jacht oraz tym wszystkim którzy maja ochotę pożeglować i miło spędzić czas na pokładach naszych jachtów. 

  Tak powstała firma czarterowa ALFACZARTER.PL!

  Nasze jachty czekają na Państwa w Porcie Netta w Pięknej Górze koło Giżycka.

  Port Netta to przytulny, dobrze osłonięty port nad Jeziorem Kisajno, przylegający do kanału Piękna Góra. Przy kejach są dostępne prąd i woda, są też zadaszone wiaty ze stołami i ławkami, miejsce na ognisko oraz grilla. Otoczenie portu jest urozmaicone i bardzo zadbane, obsadzone kwiatami, z pielęgnowanymi trawnikami. Port ma również dostęp do sklepiku i baru z wyśmienitymi pierogami oraz rybą. Duża wiata przy sklepie i barze zapewnia przyjemne spożycie smacznego posiłku.
  W porcie są także nowo wybudowane toalety i prysznice, miejsce do mycia naczyń i zlewnia WC chemicznych.

  W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się punkt Orlen - nawodna stacja paliw, baza rybacka z możliwością nabycia świeżych i wędzonych ryb, możliwość wykupienia zezwolenia na wędkowanie, Bar Leśny oraz Bar Rybny.
  Ze wzgórka, przy którym znajduje się port rozciąga się piękny widok na Jezioro Kisajno, a przylegający mini plac zabaw dla dzieci zapewnia im miłe spędzenie czasu w porcie.

  Zapraszamy na pokłady naszych jachtów i do zobaczenia na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

  Zobacz zdjęcia naszych jachtów spotkanych na szlaku...

  ALFACZARTER.PL

  ul. Jasna Polana 3, 37-403 Pysznica
  tel. 693 838 887

  PORT NETTA PIĘKNA GÓRA k/Giżycka
  GPS: 54° 1' 11" N 21 ° 43' 26" E 

  witmadej@gmail.com
  alfaczarter@gmail.com - foreign customers

  SOLINA YACHT

  Współpraca z najlepszymi polskimi projektantami, zatrudnianie wykwalifikowanych fachowców i korzystanie z bardzo dobrych materiałów - to gwarancja wysokiej jakości naszych produktów.

  do góry strony