PODSTRONY ARTYKUŁY

  Żeglarstwo to nasza pasja!

  Z tej pasji zrodziła się Stocznia Jachtowa Solina Yacht, w której od lat produkujemy wspaniałe jachty doskonale sprawdzające się w rejsach w chłodnej Skandynawii, jak i na ciepłych wodach morza Śródziemnego. Również w kraju nasze jachty moją wielu zwolenników i w zasadzie trudno znaleźć akwen po którym by nie żeglowały. 

  Naszym marzeniem jest to aby coraz więcej żeglarzy mogło się przekonać jak wspaniale się na nich żegluje. Dlatego też postanowiliśmy że, warto rozwinąć obszar naszej działalności i dać możliwość testowania naszych jednostek klientom zdecydowanym kupić nasz jacht oraz tym wszystkim którzy maja ochotę pożeglować i miło spędzić czas na pokładach naszych jachtów. 

  Tak powstała firma czarterowa Alfa Czarter!

  Nasze jachty czekają na Państwa w Porcie Netta w Pięknej Górze k. Gizycka.

  Port Netta to przytulny, dobrze osłonięty port nad J. Kisajno, przylegający do kanału Piękna Góra. Przy kejach jest dostępny prąd i woda, są też zadaszone wiaty ze stołami i ławkami, miejsce na ognisko i grilla. Otoczenie portu jest urozmaicone i bardzo zadbane, obsadzone kwiatami, z pielęgnowanymi trawnikami. Duża wiata przy sklepie i barze zapewnia przyjemne spożycie smacznego posiłku.
  Nowo wybudowane toalety i prysznice, miejsce do mycia naczyń i zlewnia WC chemicznych.

  W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się punkt Orlen-nawodnej stacji paliw, baza rybacka z możliwością nabycia świeżych i wędzonych ryb oraz wykupienia zezwolenia na wędkowanie, Bar Leśny, Bar Rybny.
  Ze wzgórka przy którym znajduje się port rozciąga się piękny widok na J .Kisajno, a przylegający mini plac zabaw dla dzieci zapewnia im miłe spędzenie czasu w porcie

  Zapraszamy na pokłady naszych jachtów i do zobaczenia na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

  Zobacz zdjęcia naszych jachtów spotkanych na szlaku...

  ALFACZARTER.PL

  ul. Jasna Polana 3, 37-403 Pysznica
  tel. 693 838 887

  PORT NETTA PIĘKNA GÓRA k/Giżycka
  GPS: 54° 1' 11" N 21 ° 43' 26" E 

  witmadej@gmail.com
  alfaczarter@gmail.com - foreign customers

  SOLINA YACHT

  Współpraca z najlepszymi polskimi projektantami, zatrudnianie wykwalifikowanych fachowców i korzystanie z bardzo dobrych materiałów - to gwarancja wysokiej jakości naszych produktów.

  do góry strony